Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

O Nas

Podstawowym profilem naszej działalności jest wynajem sprzętu budowlanego, w tym przede wszystkim wynajem szalunków do wykopów, szalunków ściennych i stropowych. Prowadzimy również wynajem kontenerów z myślą o nowoczesnych pracach budowy. Dodatkowo oferujemy transport z HDS – transport szalunków i różnego rodzaju materiałów budowlanych na terenie Warszawy i okolic.

To, co nas wyróżnia wśród konkurencji, to rodzinny charakter firmy, który sprawia, że kadrę pracowników możemy obdarzyć szczególnym zaufaniem. Trzymamy się wypracowanych przez nas standardów obsługi Klienta. Dzięki integracji zespołu udaje nam się zmniejszyć niektóre koszty związane z administracją i bieżącą działalnością firmy, nie obniżając przy tym jakości oferowanych przez nas usług. Doskonała atmosfera zapewnia lepszą komunikację w zespole i pozwala nam świadczyć usługi zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Dążymy do zapewnienia możliwie najniższych cen na oferowane przez nas produkty i usługi. Nie uznajemy jednak kompromisów, wychodząc z założenia, że jakość i bezpieczeństwo są najważniejsze. Udostępniany przez nas sprzęt budowlany spełnia najwyższe standardy. Od lat współpracujemy z wieloma ekipami budowlanymi i mamy pewność, że nasze szalunki doskonale spełniają swoje zadania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zapewniamy naszym Klientom szybki i bezproblemowy wynajem szalunków, ograniczając formalności do minimum. Dzięki temu możesz szybko wypożyczyć szalunki niezbędne do przeprowadzenia prac na miejscu budowy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi Budowlane Jeznach Artur
Helenów 1a
05-200 Wołomin

Pokaż mapę dojazdu