Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Skup

Nasza wypożyczalnia oferuje nie tylko wynajem sprzętu budowlanego. Miejscem zbędnych szalunków i oprzyrządowania wcale nie musi być złomowisko, o ile są w dobrym stanie. Poza wynajmem prowadzimy również skup kompletnych szalunków i poszczególnych elementów.

Skupujemy wysokiej jakości szalunki ścienne, szalunki do wykopów czy szalunki stropowe. Jakość jest dla nas priorytetem. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić niezawodność naszych usług i produktów. Jeżeli chcesz pozbyć się poszczególnych komponentów systemów szalunkowych (dźwigarów, sklejek, podpór, itp.), chętnie odkupimy je za rozsądną cenę.

Dysponujemy własnym transportem na terenie Warszawy i okolic. Przy przewozie szalunków wykorzystujemy pojazdy wyposażone w dźwigi HDS. Pozwalają nam one na bezpieczne i szybkie przenoszenie, ładowanie i zdejmowanie elementów szalunku z przestrzeni załadunkowej. Profesjonalnie zajmujemy się wynajmem szalunków, więc odbiór poszczególnych elementów nie będzie stanowił dla naszych pracowników żadnego kłopotu.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty skupu i bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami.

 

Usługi Budowlane Jeznach Artur
Helenów 1a
05-200 Wołomin

Pokaż mapę dojazdu