Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Kontenery

Oprócz szerokiej oferty szalunków budowlanych oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia kontenerów niezbędnych przy prowadzeniu prac budowlanych.

Kontenery biurowe

Kontenery biurowe są niezbędnym elementem każdej, nawet najmniejszej inwestycji budowlanej. W przypadku przedsięwzięcia krótkoterminowego wynajem kontenera biurowego jest optymalnym rozwiązaniem. Nasze kontenery charakteryzują się wysokim standardem, a ich rozmiar można elastycznie dopasować do swoich potrzeb. Kontenery są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i na warunki atmosferyczne. Można je dowolnie łączyć. Dzięki naszym nowoczesnym kontenerom biurowym swobodnie stworzysz na terenie swojej inwestycji komfortowe zaplecze dla pracowników.

Kontenery socjalne

Jeżeli chcesz zapewnić godne miejsce odpoczynku dla swoich pracowników, zapoznaj się z naszą ofertą przenośnych kontenerów socjalnych. Zapraszamy do ich wynajmu w korzystnej cenie. Kontenery socjalne znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszystkie wymogi, w tym parametry cieplne, i posiadają pełną dokumentację techniczną. Kontenery socjalne mogą stanowić tymczasowe lokum, mogą pełnić także rolę szatni, magazynu, kuchni, jadalni czy stróżówki. Dzięki odpowiednim mocowaniom w razie potrzeby możesz swobodnie przemieszczać kontenery, układać je w dowolny sposób i wielokrotnie wykorzystywać.

Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne, które wynajmujemy, wyróżniają się obecnością instalacji kanalizacyjnej i wodnej, dzięki czemu mogą posłużyć za toalety, łazienki, umywalnie i kuchnie, z których z łatwo odprowadzić nieczystości. Zachęcamy do wynajmu mobilnych, w pełni wyposażonych kontenerów sanitarnych, które błyskawicznie rozbudujesz. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie tylko pomogą Ci wybrać odpowiedni kontener, lecz także udzielą potrzebnego wsparcia przy jego transporcie i montażu. Kontenery sanitarne na wynajem to rozsądny wybór nie tylko na plac budowy, ale także na imprezy masowe. Dysponujemy kontenerami z różnymi wariantami wyposażenia: wewnątrz instalujemy umywalki, kabiny prysznicowe, kabiny WC, pisuary i bojlery. Niezależnie, który model Państwo wybiorą, kontenery są natychmiast gotowe do użytku.

Polecamy wynajem kontenerów biurowych, socjalnych i sanitarnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Usługi Budowlane Jeznach Artur
Helenów 1a
05-200 Wołomin

Pokaż mapę dojazdu