Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Rusztowania

W trakcie wykańczania budynku czy przeprowadzania remontu nie unikniemy wykonywania prac na wysokościach. Najczęściej dotyczą one prac związanych z elewacją budynku. Jeżeli chcemy, aby przebiegły one szybko i bezpiecznie potrzebne będą łatwe w montażu rusztowania elewacyjne zwane też warszawskimi.

Rusztowania elewacyjne

Rusztowanie elewacyjne to konstrukcja charakteryzująca się wysoką stabilnością, na której mamy możliwość wykonywać prace na wysokościach nawet do kilku pięter. Szkielet złożony jest czopowo, składa się z identycznych ram spawanych z mocnych stalowych rur. Wybrane elementy konstrukcji montuje się bez używania dodatkowych narzędzi czy akcesoriów.

Rusztowania warszawskie na wynajem charakteryzują się relatywnie niską ceną w porównaniu do innych rodzajów rusztowań. Wyróżnia je również bardzo łatwy sposób montażu. Poszczególne elementy rusztowania są lekkie, co pozwala w dowolny sposób przebudowywać konstrukcję zgodnie z potrzebami ekipy budowlanej. Po rozmontowaniu łatwo przenosić i transportować poszczególne elementy rusztowania elewacyjnego. Warto pamiętać również o możliwości zastosowania tego rozwiązania wewnątrz budynku, np. podczas tynkowania sufitu czy malowania ścian. Rusztowanie warszawskie wyróżnia się też możliwością przymocowania kół jezdnych. Dzięki temu zyskujemy mobilność całej konstrukcji, więc nie ma potrzeby za każdym razem montować i demontować rusztowania, kiedy chcemy je przesunąć o kilka metrów.

Rusztowania warszawskie w naszej firmie

Nasze rusztowania elewacyjne posiadają certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich zastosowania. Oferujemy sprawdzone konstrukcje wyłącznie od renomowanych producentów. Przy wynajmie każdy z modułów jest dokładnie sprawdzany. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu rusztowań elewacyjnych wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo pracy.

Usługi Budowlane Jeznach Artur
Helenów 1a
05-200 Wołomin

Pokaż mapę dojazdu