Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Słupowe szalunki do wykopów

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług naszej firmy, w ramach których oferujemy szalunki na wynajem. Nasza wypożyczalnia szalunków oferuje produkty, które można wykorzystać na każdym gruncie. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju słupowe szalunki do wykopów, które nasi specjaliści pomogą dopasować do aktualnych potrzeb i wymagań Klienta. Oferowane przez nas szalunki są kompletne i nie wymagają żadnego dodatkowego sprzętu.

W ramach usługi wynajem szalunków w Warszawie możemy też zaoferować bezpieczny transport wypożyczonego sprzętu na budowę na terenie zarówno województwa mazowieckiego, jak i całego kraju. W naszej flocie posiadamy pojazdy, które zostały wyposażone w dźwig HDS, ułatwiający transport i rozładunek szalunków.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

Wypożyczamy słupowe szalunki, które służą jako zabezpieczenie tymczasowych wykopów. Oferujemy sprzęt, który spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa. Zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty znanych i cenionych na rynku firm, takich jak KRINGS, ZREMB, KOPRAS, ALLROUND, BOX czy OPTIMAL.

Decydując się na wynajem naszych szalunków, otrzymasz gwarancję nie tylko bezpiecznej, ale też efektywnej pracy w wykopach. Słupowe szalunki do wykopów, które mogą posłużyć do deskowania powierzchni słupów, to nowoczesny sprzęt o konstrukcji modułowej, która pozwala na szybki montaż. Tego typu szalunki na wynajem to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Usługę wynajem szalunków w Warszawie kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą zabezpieczyć prace instalacyjne i renowacyjne rurociągów, wykopy pod montaż pompowni lub potrzebują profesjonalnego asortymentu zapewniającego bezpieczeństwo podczas usuwania awarii instalacji podziemnych. Decydując się na nasze usługi, zyskujesz pewność, że wynajmowane szalunki spełniają wszystkie wymagania jakościowe oraz wytrzymałościowe.

Usługi Budowlane Jeznach Artur
Helenów 1a
05-200 Wołomin

Pokaż mapę dojazdu