Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Jakie warunki oferują wypożyczalnie szalunków?

Jakie warunki oferują wypożyczalnie szalunków?

Branża wynajmu deskowań w Polsce od lat prężnie się rozwija. Na rynku funkcjonuje obecnie pokaźna liczba firm trudniących się dzierżawą systemów szalunkowych różnego typu. Firmy budowlane chcące wynająć szalunki mogą liczyć na szeroki asortyment systemów przeznaczonych do różnych zadań (zabezpieczania wykopów, wykonywania szalunków stropów, fundamentów, czy konstrukcji betonowych) oraz nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu zabiegowi firmy nie muszą ponosić kosztów przechowywania własnych systemów szalunkowych oraz ich utrzymania, w czasie gdy zajmują pracami niewymagającymi ich wykorzystania. Firmy działające na polu wynajmu systemów szalunkowych funkcjonują w całym kraju, a duża konkurencja na rynku powoduje, że firmy te często prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie swojej oferty.

Wypożyczalnie szalunków – usługi podstawowe

Podstawową działalnością każdej wypożyczalni szalunków jest oczywiście wynajem systemów szalunkowych. Doświadczeni pracownicy firmy powinni posiadać podstawową wiedzę o dostępnych w asortymencie szalunkach oraz w razie potrzeby potrafić pomóc nam w doborze odpowiednich do naszych potrzeb rozwiązań, czy przeszkolić w ich obsłudze. Firmy oferujące wynajem szalunków świadczą przeważnie również usługi transportowe. Przed podjęciem współpracy należy jednak upewnić się, czy usługa ta mieści się w ofercie wynajmu, czy należy za nią dodatkowo dopłacić oraz czy w ramach transportu zamówionych szalunków znajduje się ich rozładunek.

Wynajem szalunków – usługi dodatkowe

Firmy specjalizujące się w świadczeniu usług wynajmu szalunków często wzbogacają swoją ofertę o szereg usług dodatkowych związanych ściśle z branżą, w której funkcjonują. Często wykwalifikowany personel firmy wynajmującej może pomóc nam w montażu oraz demontażu wynajętych szalunków. Wypożyczalnie poza szalunkami, mogą posiadać również inny sprzęt budowlany jak rusztowania wraz z osprzętem, czy profesjonalne narzędzia i maszyny budowlane. Niektóre firmy wprowadzają do swojej oferty również transport HDS materiałów budowlanych.


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.