Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Szalunki na wynajem–to się opłaca!

Szalunki na wynajem–to się opłaca!

Szalunki budowlane to ważny element każdego placu budowy. Bez szalunków nie ma mowy o rozpoczęciu prac budowlanych, już na etapie tworzenia fundamentów są one niezbędne. Żadna inwestycja budowlana nie obędzie się bez tych elementów: trudno bez nich wyobrazić sobie nowoczesne budownictwo wysokoprzestrzenne.

Decydując się na zakup szalunków, pamiętaj o ich przechowywaniu!

Kupno własnych szalunków jest opłacalne tylko w przypadku, gdy kupującym jest wielka firma budowlana, która realizuje zlecenia w sposób ciągły. Średniej wielkości firmy budowlane oraz osoby prywatne decydują się na wynajem szalunków. Jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które realizują prace budowlane sporadycznie lub sezonowo. Ponadto źle przechowywane szalunki ulegają zniszczeniu. Jeśli nie dysponujemy odpowiednim pomieszczeniem do ich przechowywanie, nie jest wskazany ich zakup. W dodatku szalunki wymagają cyklicznej czasochłonnej konserwacji.

Wynajem szalunków – atrakcyjne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych

Dla firmy oferującej prace wykończeniowe i remontowe, w której pracownicy nie korzystają na co dzień z szalunków budowlanych, bardziej opłacalne jest wynajęcie szalunków, gdy zaistnieje taka konieczność. Nie musimy wówczas przejmować się elementami do montażu, które zazwyczaj są w ofercie. Można wyjąć na określony czas szalunki fundamentowe, stropowe lub ścienne. Firma wynajmująca szalunki budowlane oferuje również pomoc w montażu i doradztwo. Wieloletnie doświadczenie w wspomaganiu przedsiębiorstw działających w branży budowlanej pozwala na tworzenie szalunków wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Szalunki na wynajem opłacają się z jeszcze jednego prostego powodu – zyskujemy dużo czasu, zamawiając profesjonalne systemy szalunkowe. Ich montaż jest prosty i szybki.


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.