Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Kontenery sanitarne – gdzie znajdą swoje zastosowanie?

Kontenery sanitarne – gdzie znajdą swoje zastosowanie?

W każdym miejscu, w którym przebywają ludzie musi zostać zapewniony swobodny dostęp do części sanitarnej – z tego też względu potrzeba budowania kontenerów sanitarnych jest oczywista. Warto jednak wiedzieć, że wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje różne rodzaje kontenerów o odmiennym zastosowaniu.

Kontenery sanitarne – czym są?

Kontenery sanitarne są tymczasowymi łazienkami lub umywalkami, w których znajdują się niezbędne sanitariaty. W zależności od przeznaczenia mogą być wyposażone w przepływowe podgrzewacze wody. 

Zastosowanie kontenerów przydatne jest wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie ludziom odpowiedniego zaplecza sanitarnego.

Jakie są zalety wykorzystywania kontenerów sanitarnych?

Instalacja kontenerów sanitarnych umożliwia zachowanie czystości na placach budowy, w czasie imprez plenerowych czy w miejscach publicznych, z których każdego dnia korzysta wiele osób. Jedną z największych zalet kontenerów sanitarnych jest  ich modułowość. Wystarczy tylko usunąć boczną ścianę kontenera i połączyć z innym, aby uzyskać pomieszczenie sanitarne o większej powierzchni.

Standardowe wyposażenie kontenerów sanitarnych

Kontenery sanitarne budowane są z dobrej jakości materiałów łatwych w utrzymaniu czystości. Standardowe wyposażenie obejmuje kabiny WC, pisuary oraz umywalki. W kontenerach mogą znajdować się również prysznice i bojlery na ciepłą wodę. Dzięki wyposażeniu w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, kontenery sanitarne mogą być umieszczane również na terenach nieuzbrojonych.

Gdzie mogą być stosowane kontenery sanitarne?

Kontenery sanitarne mają szerokie zastosowanie. Są niezbędnym elementem wyposażenia placów budowy, ich obecność jest również konieczna przy organizacji różnego rodzaju koncertów, festynów czy festiwali. Mają swoje stałe miejsce na wielu placach zabaw, parkach rozrywki, przy basenach czy restauracjach. Świetnie sprawdzą się również jako zaplecze w czasie ćwiczeń na poligonach wojskowych.

Tak naprawdę kontenery sanitarne sprawdzą się we wszystkich obiektach użyteczności publicznej znajdujących się na otwartym terenie. 

Kontenery sanitarne to obiekty, które można aranżować w dowolny sposób, zależny od indywidualnych potrzeb konkretnego miejsca.

 


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.