Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Kontenery socjalne i biurowe – niezbędne na każdej budowie

Kontenery socjalne i biurowe – niezbędne na każdej budowie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy plac budowy powinien posiadać ogrodzenie i tablicę informacyjną. Niezbędne jest także zorganizowanie dróg dojazdowych dla maszyn budowlanych oraz zaopatrzenia. Coraz więcej firm budowlanych korzysta również z kontenerów socjalnych i biurowych. Ich zastosowanie znacząco podnosi komfort pracy na budowie.

Wyposażenie kontenerów

Kontenery wykorzystywane na placach budowy to mobilne konstrukcje w kształcie sześcianu lub prostopadłościanu. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej wyróżniają się funkcjonalnością i niezbędnym wyposażeniem. W zależności od wybranego modelu kontener może zostać wyposażony w okno zapewniające dostęp do naturalnego światła słonecznego, instalację elektryczną, oświetlenie, ogrzewanie elektryczne bądź gazowe, a także toaletę. W kontenerach biurowych znaleźć można biurko z krzesłem, a w socjalnych szafki ubraniowe i narzędziowe oraz prysznic. Firmy budowlane, które potrzebują tego rodzaju pomieszczeń, mogą zdecydować się na wynajem kontenerów biurowych lub socjalnych. To wygodne rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Podstawowe funkcje kontenerów

Mobilne kontenery wykorzystywane są na placach budowy do różnych celów. Tego rodzaju konstrukcje z powodzeniem pełnią funkcję socjalną. Dzięki nim robotnicy zyskują pomieszczenie, w którym mogą się przebrać, ogrzać lub przygotować sobie posiłek. Firmy oferujące wynajem kontenerów socjalnych zapewniają dostęp do konstrukcji o różnych gabarytach i poziomie wyposażenia. Kontenery biurowe na placach budowy stanowią tymczasowe miejsce pracy inżynierów bądź kierownika budowy. Zamykane pomieszczenie pozwala na bezpieczne przechowywanie dokumentów dotyczących realizowanych inwestycji. Ocieplony kontener może być wykorzystywany przez cały rok, niezależnie od występujących na placu budowy warunków atmosferycznych.

Podsumowanie

Kontenery socjalne i biurowe to są coraz powszechniej stosowane na placach budowy. Firmy budowlane chętnie decydują się na wynajem tego rodzaju mobilnych obiektów od specjalistycznych podmiotów działających na rynku.


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.