Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 602 720 900
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 602 720 900

Remont elewacji? Wynajmij rusztowania!

Remont elewacji? Wynajmij rusztowania!
Jak bezpiecznie i wygodnie wykonać wszystkie prace na wysokości w czasie remontu elewacji? Jest to możliwe, gdy na placu budowy zostanie zastosowane rusztowanie. To ono jest solidnym podparciem dla pracowników, dodatkowo umożliwiając dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Warto przy tym skorzystać z usługi wynajmu rusztowań – te zostaną dostarczone pod wskazany adres, zamontowanie i zdemontowane po skończonej pracy.

Dlaczego warto wynająć rusztowanie?

Z solidnym, profesjonalnie zamontowanym rusztowaniem skuteczne prowadzenie czynności związanych z remontem elewacji (malowanie, naprawa tynków, wykonywanie izolacji termicznej itp.) będzie nie tylko łatwiejsze, ale i zdecydowanie bezpieczniejsze. Rusztowanie jest tak skonstruowane, aby w czasie pracy zminimalizowane było ryzyko upadku czy kontuzji. Warto również zaznaczyć, że korzystanie z rusztowania przy remoncie elewacji to także spora oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ każda czynność jest wykonywana znacznie szybciej. Niemal każde rusztowanie (a ich rodzai jest sporo) jest regulowane. Dzięki temu w dość łatwy sposób można dopasować je do warunków panujących na budowie.
Wynajem rusztowań to bardzo korzystne rozwiązanie, z którego warto skorzystać w czasie remontu elewacji. Wybierając firmę zajmującą się wynajmem, warto mieć na uwadze przede wszystkim warunki umowy, koszty wynajmu, termin dostawy oraz gwarancję bezpieczeństwa.

Jakie rusztowanie będzie najlepsze?

Tylko odpowiedni sprzęt zagwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość czynności wykonywanych przy remoncie elewacji. Dobre rusztowanie powinno być idealnie dopasowanie do wymiarów budynku, przy którym się znajdzie. Najważniejsza jest szerokość oraz wysokość ściany, ponieważ rozmiar rusztowania ustalany jest przede wszystkim na podstawie tych dwóch wartości.

Bardzo ważne jest też to, by konstrukcja rusztowania była solidna, stabilna i wytrzymała ciężar osób, które będą się na nim znajdowały. Wynajmując rusztowanie, warto sprawdzić, czy posiada ono atest świadczący o bezpieczeństwie jego użytkowania.


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.